Semestrálne práce študentov katedry spojov vyrpacované v rámci predmetu Telematické služby počas štúdia r. 2001/2002 členené podľa krúžkov na :

krúžok 15041 -- -- (20)
krúžok 15042 -- -- (23)
krúžok 15043 -- -- (19)
krúžok 15044 -- -- (16)
krúžok 15045 -- -- (20)

krúžok 15041

(*) Bučková Katarína, Dlhopolčeková Michaela
Naša stránka by mala uviesť do sveta psov, povedať o ich správaní sa, spôsoboch naučiť sa zaobchádzať s nimi a mať z nich čo najväčší úžitok.
(*) Dula Peter, Bulla Peter
Webovská stránka P. Bullu a P. Dulu o jednom z bojových plemien súčasného psa
(*) Bachurová Jana, Bagarová Jana
Máte radi kone a zaujíma Vás život okolo nich? Tak ste sa správne ocitli na týchto stránkach. Nech už ste ostrieľaní znalci koní alebo ich máte radi a zaujímate sa o nich len pasívne. Nájdete tu zaujímavé informácie, ktoré sa týkajú koní . Počínajúc vývojom koní, ich domestikáciou atď . Samozrejme, že počet tém je príliš veľký na to, aby sa dalo všetko o koňoch obsiahnuť. Dúfame, že sa Vám tieto stránky budú páčiť a niečo zaujímavé sa dozviete.
(*) Čechová Lucia
Vítam Ťa na mojej stranke o horolezectve, lezení a iných nádherách...
(*) Časnocha Peter, Borovský Rastislav
Vianoce - toto je stranka studentov Petra Casnochu a Rastislava Borovskeho, ktora je venovana teme pre nas najkrajsej, teme vianoc tak dufam ze sa pobavite a inspirujete a kazde dalsie vianoce budu z roka na rok krajsie a krajsie.
(*) Kampová Natália
Vítame Vás na našej stránke a dúfame, že si vyberiete z našich atraktívnych ponúk práve tú dovolenku, ktorá bude splňať vaše predstavy
(*) Lasák Tomáš
Html mag Valkíra je vytvorený len pre jediný účeľ prezentácie skúseností nadobudnutých na cvičeniach s predmetu Telematické služby. Autor preto nezodpovedá za materiály obsiahnuté v práci.
(*) Báthory Štefan
Táto stránka slúži ako podklad na moju osobnuú stránku, umiestnenú na host.sk. Obsah nie je ničím dôležítým ide skôr o formu a návrh konečnej stránky.
(*) Calík Roman
Táto stránka je venovaná mobilnej komunkikácii a možno v nej nájdete niečo, čo Vás zaujme. Skúste sa sem pozrieť!!!. Ak Vás zaujala, nájdite si ju aj na www.host.sk, pretože tu sa dozviete viac!!! SwotBoy
(*) Ďurčanová Zuzana, Halecký Ľuboslav
Domov, sladký domov ...
Vzhľadom na to, že stránka podobného charakteru o obci Teplička nad Váhom na slovenskom internete chýba, rozhodli sme sa zaplniť toto prázdne miesto našou záverečnou semestrálnou prácou.
(*) Držík Juraj, Britanová Simona
Sme radi, že ste navštívili našu stránku. Študujeme na Žilinskej univerzite v Žiline. Cez prázdniny sme boli na brigáde v MC Donalde v Nemecku. Chceli by sme Vám trochu priblížiť miesto kde sme pracovali.
Juro je fanúšikom FK ZŤS Dubnica, takže táto stránka je určená aj pre fanúšikov dubnického fotbalu.
(*) Česneková Katarína, Dulovičová Zuzana
DOLCE VITA BANKA - Pokojný prístav pre Vaše peniaze

krúžok 15042

(*) Podhradská Radoslava, Marčičiak Tomáš
Cieľom našej stránky bolo osvojenie si metódy tvorby htm stránky, čo sme demonštrovali na konkrétnej stránke HLAVNÁ.HTM. Je to stránka, ktorá nás zavedie do diania Olympijských Hier 2 000 v Sydney. Pri vzniku tejto stránky sme získali materiály z prednášok ako aj z cvičení.
(*) Mandová Katarína, Šupolíková Ivana
Prečo sme písali o Bytči? - chceli sme pár ľuďom priblížiť naše rodné mesto, jeho prednosti, okolie atmavé zákutia (zámok). Keby ste sa niekedy rozhodli cestovať okolo, prípadne sa cielene zastaviť, tu máte niekoľko potrebných informácií.
(*) Jánošík Róbert
Manchester United - informácie o futbalovom klube
(*) Grec Martin, Vaculín Ludovít
Jaskyne Slovenska
(*) Kasalová Zuzana,Huráková Iveta
CESTOVNÁ KANCELÁRIA IZY
(*) Juhos Kristián, Jaššo Roman
Túto stránku vytvorili Roman Jaššo a Kristián Juhos. Chceme Vás prostredníctvom nej aspoň trochu oboznámiť so základmi kulturistiky a fittness.
(*) Akantisová Zuzana, Šiarna Lenka
Na tejto stránke ponúkame obdivovateľom bonsajov základné informácie, ktoré im pomôžu sa zorientovať v tejto pre nás veľmi zaujímavej téme.Prajeme príjemné prezeranie nádherných stromčekov.
(*) Gogorová Katarína,Chovancová Eva
Večná mladosť a krása? To docielite u nás, salóne KatEva.
(*) Hippiková Renáta, Uhlárová Lucia
Neviete, čo uvariť rodine? Čakáte návštevu? Oslavujete? Stránka, ktorú si práve prezeráte Vám poradí, ako prekvapiť známych a pripraviť im jedlo, ktoré ulahodí nielen žalúdku, ale aj oku. Stačí si len vybrať z našej ponuky receptov.
(*) Vidriková Dagmar, Žemberová Mária
Táto stránka je určená pre všetkých fanúšikov dnes už takmer legendárnej skupiny DEPECHE MODE.

krúžok 15043

(*) Ondrišík Juraj
Prečo som si zvolil práve turistický krúžok "TJ - EKONÓM"?
Námet tejto stránky som si zvolil na základe môjho koníčka "TURISTIKY". Aj keď som nikdy nebol aktívnym členom TJ - Ekonómu, zúčastňujem sa niektorých turistických akcií, ktoré tento krúžok organizuje.
(*) Koniar Milan
Touto stránkou by som chcel trochu spropagovať Žiarsku dolinu v Západných Tatrách. Verím, že sa vám na potulkách po nej bude páčiť.
(*) Kubalová Juliana, Lacková Stanislava
Čajovňa Medovka
(*) Kruppa Marek
Temou stranky je sport - spracovanie hokejovych vysledkou. Preco som sa rozhodol pre tuto temu nie je ani tak dolezite skor som sa chcel naucit spolupracu HTML s databazovym systemon MySQL pomocou PHP.
(*) Kiššová Martina, Šimová Lubomíra
Oriflame
(*) Kompišová Katarína, Kozmová Adriana
Vtipy
(*) Galko Ondrej, Polyak Juraj
Jaskyne Slovenska
(*) Kučerová Andrea, Krčméryová Katarína
YORKSHIRE TERRIER
(*) Kocurová Martina, Kyselová Silvia
ALTERNATÍVNA MEDICÍNA
(*) Klokočík Tomáš
SnowBoarding
(*) Magát Luboš
D.O.S. - profil firmy

krúžok 15044

(*) Szabó Ivan, Orlovský Martin
Život študenta
(*) Majtán Miroslav, Michal Martinka
Túto stránku sme vytvorili pri príležitosti 750. výročia založenia obce Hvozdnica. Nakoľko táto obec ešte svoju oficiálnu stránku nemá, urobili sme prvý krok k jej tvorbe. Ak sa niekomu nepáči, môže skúsiť spraviť lepšiu.
(*) Machajová Jana, Rendeková Petra
Stranka sa zaobera vznikom hviezd a ukazov na nebi.Podobnu stranku sa nam na internete nepodarilo najst,preto sme sa pokusili vytvorit prvu takuto stranku.
(*) Nimohájová Veronika, Polčáková Martina
Víťazi - Fomlula 1
(*) Motúzová Zuzana, Hlaváčová Renáta
Alfa tour
(*) Tureková Eva, Víteková Mária
V ŠTÝLE COUNTRY
(*) Poljak Daniel, Mikušková Iveta
Stránka rozoberá problematiku jedinečného psieho plemena-ROTVAJLER.
(*) Sadloňová Zuzana
Táto stránka poskytuje prehľad a základné informácie o niektorých typoch a modeloch mobilných telefónov,ktoré sú v sučasnosti na našom trhu.Môžete tu zistiť niektoré základné parametre o ponúkaných typoch telefónov.
(*) Orbesová Ingrid, Nemcová Zuzana
Pre túto tému sme sa rozhodli preto, lebo radi navštevujeme plaváren a cloveku dobre padne sem-tam si zaplávat. Nájdete tu všeobecnú charakteristiku a možnosti využitia MKP, texty sú doplnené obrázkami a možno aj našimi osobnými postrehmi...

krúžok 15045

(*) Sedláková Jaroslava
Numerológia
(*) Bérešová Janka, Turčanová Petra
Obidve nás veľmi zaujímajú horoskopy a vždy sa snažíme veriť tomu, čo sa v nich píše. Možnosť zistiť, čo o nás hovoria liečivé rastliny nás zaujala natoľko, že sme sa tomu chceli venovať hlbšie. Dúfame, že sa nám to podarilo a veríme, že sa naša stránka bude páčiť.
(*) Mužík Igor, Šidová Zuzana
Papagáje
(*) Babuláková Sylvia, Vrábel Mário
Madona
(*) Stanková Mária, Straková Iveta
Internet TV program
(*) Husák Peter
V mojej ponuke je naozaj čo to na výber. Sú to prevažne fotky z nášho tripu.Každý návštevník tejto stránky si príde na svoje,lebo sú v nej obsiahnuté fotky z miest ako kasína v Las Vegas,alebo fotky z národných parkov ako je nenapodobitelný Grand Canyon a mnohé ďalšie.
(*) Griešová Anna, Moravčíková Zuzana
FIT STYLE - Prečo sme sa rozhodli vytvoriť stránku práve na túto tému? Pretože si myslíme, že v dnešnom uponáhľanom svete je zdravý životný štýl nutný. Síce sa o ňom všade hovorí a píše, myslíme si, že len veľmi málo ľudí pochopilo, čo zdravý životný štýl v skutočnosti znamená. My by sme vám chceli ponúknuť možnosť nájsť všetko dôležité o tejto téme na našej stránke.
(*) Šalamon Peter, Vrzalová Adriána
Egypt
(*) Seifert Miroslav, Schmidt Martin
Pre tvorbu stránky o skupine Guns N´Roses sme sa rozhodli, lebo máme k takejto hudbe kladný vzťah a je to jedna z najlepších skupín tohto typu.
(*) Šutarová Mária
Niečo málo o čaji
Želáme Vám veľa krásnych chvíľ strávených pri šálke čaju.
(*) Grižáková Mária, Mydlová Gabriela
Tato stranka poskytuje akysi zakladny kurz starostlivosti o plet.Dozviete sa na nej vsetky dolezite informacie o pleti,to ako sa o nu starat ,aby bola stale pekna a svieza. Lebo zdravie pristane aj pokozke.